Čís. položky 138-064184/0003

Christian Ludwig Attersee *

Christian Ludwig Attersee * - Potisk - Současné umění e moderní

(Preßburg 1940 geb.) "Herzelstern", 2002, Lithographie und Siebdruck in Farbe, signiert und datiert Attersee 2002, Nr. 80 von 95 nummerierten Exemplaren, Darstellungsmaße 43,9 x 31.3 cm, Blattmaße 69,9 x 49,9 cm, gerahmt, (RAC)

Expert: Raphael Achterberg, MA Raphael Achterberg, MA

raphael.achterberg@dorotheum.at

13.02.2018 - 10:11

Dosažená cena: **
EUR 550,-
Vyvolávací cena:

Christian Ludwig Attersee *

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Potisk - Současné umění e moderní
Typ aukce: Online aukce
Datum: 13.02.2018 - 10:11
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Exhibition: online