Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 35

Diamantbrosche zus. ca. 4,35 ct

Diamantbrosche zus. ca. 4,35 ct - Klenoty

Weißgold 750, Kulturperlen, ein Brillant ca. 0,75 ct, Altschliffdiamanten zus. ca. 3,60 ct, 24,9 g, Steine tlw. etwas ausgeschartetøg23

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

20.03.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 2.200,-

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Aukce: Klenoty
Datum: 20.03.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 13.03. - 19.03.2014