Čís. položky 251

Prof. Helmut Millonig

Prof. Helmut Millonig - Klenoty

(geb. 1928 in Wattens/Tirol), Hl. Christophorus, vollrund ge schnitzt, tlw. farbig gefasst und vergoldet, Höhe ca. 80 cm, Monogrammiert "HM"

Expert: David Drexel David Drexel
+43-512-570 447

david.drexel@dorotheum.at

20.03.2014 - 16:00

Dosažená cena: **
EUR 850,-
Vyvolávací cena:

Prof. Helmut Millonig

+43-512-570 447

david.drexel@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at

+43 512 570 447
Aukce: Klenoty
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 20.03.2014 - 16:00
Prohlídka: 10.03. - 20.03.2014

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.