Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 310-258314/0002

Brillant Armreif

Gold/Weißgold 585, Brillanten, zus. ca. 0,45 ct, Steckschließe, 66,9 g, Gebrauchsspurenøg67

Expert: Christian Wainke Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

19.02.2018 - 15:01

Vyvolávací cena:
EUR 2.400,-

Brillant Armreif

+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Schmuck und Uhren
Datum: 19.02.2018 - 15:01
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 13.02. - 19.02.2018