Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 272

Edward Theodor Compton

(London 1849-1921 Feldafing) "Im Hochgebirge", rechts unten signiert E. T. Compton, Aquarell auf Papier, Blattgröße ca. 15 x 22 cm, Passepartout, verglast, gerahmt (CW) Ruf 600

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

21.11.2017 - 14:00

Vyvolávací cena:

Edward Theodor Compton

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst und Antiquitäten - Herbstauktion
Datum: 21.11.2017 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 13.11. - 21.11.2017