Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 181

Rudolf Stoitzner

(Wien 1873-1933) "Wildbach im Gebirgstal", rechts unten signiert R. Stoitzner, Öl auf Leinwand, ca. 69 x 106 cm, restaurierte Stelle, gerahmt, Rahmen beschädigt (CW) Ruf 800

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

21.11.2017 - 14:00

Vyvolávací cena:

Rudolf Stoitzner

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 21.11.2017 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 13.11. - 21.11.2017