Čís. položky 126

Albrecht Dunzendorfer *

(Oberneukirchen 1907-1980 Hellmonsödt) "Mühlviertler Landschaft", links unten signiert und undeutlich datiert A. Dunzendorfer (19)66?, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 45 x 107 cm, gerahmt (CW) Ruf 1.200

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

21.11.2017 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 1.625,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Albrecht Dunzendorfer *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 21.11.2017 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 13.11. - 21.11.2017