Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 116

Stefan Praschl *

(Wien 1910-1994) "Blumenstrauß in Vase", rechts unten signiert S. Praschl, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 80 x 60 cm, gerahmt (CW) Ruf 500

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

21.11.2017 - 14:00

Vyvolávací cena:

Stefan Praschl *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst und Antiquitäten - Herbstauktion
Datum: 21.11.2017 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 13.11. - 21.11.2017