Čís. položky 32

E. LONG & SONS

E. LONG  &  SONS - Klenoty a náramkové

Damenarmbanduhr, Platin 950, Altschliffbrillanten, zus. ca. 0,80 ct, Achtkantdiamanten, zus. ca. 1,00 ct, schweizer Amtspunze 1914 bis 1934, Ankerwerk mit Handaufzug, an Milaneseband Weißgold 750, 27,9 g, Service wird empfohlenøPU

14.11.2017 - 16:00

Dosažená cena: **
EUR 1.750,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-

E. LONG & SONS

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Klenoty a náramkové
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 14.11.2017 - 16:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 07.11. - 13.11.2017