Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 6

Brillant Diamant Damenring

Brillant Diamant Damenring - Klenoty a náramkové

Gold/Weißgold 585, drei Altschliffbrillanten, zus. ca. 0,20 ct, Diamantrauten, zus. ca. 0,12 ct, RW 51, 3 g, Ringschieneneinlage, Lötstellenøg3

Expert: Julie Leroux

14.11.2017 - 16:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Brillant Diamant Damenring

Expert: Julie Leroux

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Klenoty a náramkové
Datum: 14.11.2017 - 16:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 07.11. - 13.11.2017