Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035203/0016

Armband,

Silber, facettierte farblose Imitationssteine, Druckverschluss, Länge 18 cm, ungemarkt, frühes 20. Jh., (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

08.11.2017 - 14:05

Vyvolávací cena:

Armband,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 08.11.2017 - 14:05
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online