Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-094726/0019

Pester Silber Schale,

rechteckig fassoniert, gerade Faltenzüge, vier Füße, 32 x 23 cm, Gewicht 620 g, Meisterzeichen, Pester Dianakopfpunze ab 1872, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

08.11.2017 - 14:22

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Pester Silber Schale,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten
Datum: 08.11.2017 - 14:22
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online