Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 86

Österreichischer Künstler 20. Jahrhundert

Österreichischer Künstler 20. Jahrhundert - Um?ní, starožitnosti, šperky

Früchtestillleben, unsigniert (E. Scheruga), Öl auf Karton, Bildausschnitt 27,5 x 29,5 cm, gerahmt, Rahmen abgerieben

Expert: Friedrich Reinbacher

24.03.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 24.03.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 10.03. - 24.03.2014