Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 84

Österreichischer Künstler, 20. Jahrhundert

Österreichischer Künstler, 20. Jahrhundert - Um?ní, starožitnosti, šperky

Fischerboote am Kai, signiert Scheruga, Öl auf Faserplatte, Bildausschnitt 48 x 58 cm, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

24.03.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 24.03.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 10.03. - 24.03.2014