Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 22

Rudolf Spohn *

Rudolf Spohn * - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Graz 1905-1975, Studium Akademie Bildender Künste Wien, Mitglied Wiener Sezession) Aktstudie, rückseitiger Nachlassstempel, Mischtechnik auf Papier, Bildausschnitt 31 x 20 cm, Passepartout, ungerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

24.03.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

Rudolf Spohn *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 24.03.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 10.03. - 24.03.2014