Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 12 #

Rudolf Hausner *

Rudolf Hausner * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Wien 1914-1995, Studium an der Akadmie der Bildenden Künste in Wien bei K. Sterrer)"Adam, warum zitterst du?", signiert R. Hausner, Lithografie in Farbe, Nr. 173 von 200 nummerierten Exemplaren, um 1970, euro art Prägestempel Blattgröße 50 x 65 cm, unter Glas, Ränder fleckig

Expert: Friedrich Reinbacher

24.03.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

Rudolf Hausner *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 24.03.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 10.03. - 24.03.2014