Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Künstler, 19. Jahrhundert

Künstler, 19. Jahrhundert - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

Winterlandschaft mit Mühle am Bach, Öl auf Leinwand, 54,5 x 68 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

19.03.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

Künstler, 19. Jahrhundert

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 19.03.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 10.03. - 19.03.2014