Čís. položky 9999

Hermann Summersberger *

Hermann Summersberger * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Linz 1920-2009) 3 Landschaftsbilder, rechts unten signiert Summersberger, Aquarelle auf Papier, u. a. "Am Altausseersee", tlw. gerahmt, verschiedene Größen

Expert: Heinrich Thurnhofer

19.03.2014 - 14:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Hermann Summersberger *

Expert: Heinrich Thurnhofer

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 19.03.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 10.03. - 19.03.2014