Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Diamantgarnitur zus. ca. 1 ct

Diamantgarnitur zus. ca. 1 ct - Schmuck

Rose-, Weißgold 585, Brillanten, Achtkantdiamanten, Arbeit um 1950, best. aus: Brosche, 2 Ohrclips, 24 gøg24

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

21.03.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.100,-

Diamantgarnitur zus. ca. 1 ct

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 21.03.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 07.03. - 20.03.2014