Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 4

Diamantbrosche zus. ca. 0,35 ct

Gold 585, Silber kombiniert, durchbrochen gearbeitet, Altschliffbrillant, Diamantrauten 1. Drittel 20. Jh., 5,8 gøx

Expert: Günther Fröhlich Günther Fröhlich
+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

21.03.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Klenoty
Datum: 21.03.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 07.03. - 20.03.2014