Čís. položky 7000

Otto BUSSEK *

Otto BUSSEK * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Wien 1923 geb.) "Salzburgansicht" Öl auf Preßplatte, ca. 50 x 58 cm, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

gerhard.gafko@dorotheum.at

13.03.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

Otto BUSSEK *

+43-662-87 16 71-49

gerhard.gafko@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 13.03.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 07.03. - 13.03.2014