Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7035

Famille rose-Teller,

Famille rose-Teller, - Antiquitäten

China, unterglasurblaue Qianlongmarke, späte Qing Dynastie, Porzellan, farbig gemalte Früchtezweige und Schmetterling, Goldrand, Dm. 18,3 cm, Rand minimal best., (Hr)

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

05.03.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 320,-

Famille rose-Teller,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten
Datum: 05.03.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 28.02. - 05.03.2014