Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7019

Fächer,

Fächer, - Antiquitäten

Mitte 19. Jh., Perlmuttgestell, Papierblatt mit in Mischtechnik gemalter figuraler Szene, Länge 27 cm, Papier minimal beschädigt

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

05.03.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

Fächer,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten
Datum: 05.03.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 28.02. - 05.03.2014