Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7008

Wiener Standspiegel

Wiener Standspiegel - Starožitnosti

, Silbermontierung, Spiegelglas, Holzrückwand, Stellvorrichtung, 42 x 39 cm, Meisterzeichen, Altwiener Beschauzeichen 18??, um 1850, (Lu)

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

05.03.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

Wiener Standspiegel

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 05.03.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 28.02. - 05.03.2014