Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7008

Londoner Streuer,

Londoner Streuer, - Starožitnosti

Silber, rund, Steckdeckel, reicher Blumendekor, Höhe 10,5 cm, Gewicht 62 g, Meisterzeichen, Londoner Beschauzeichen 1768, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

05.03.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

Londoner Streuer,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 05.03.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 28.02. - 05.03.2014