Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 396-241125/0009

Altschliffdiamantring zus. ca. 1,10 ct

Gold 580, österr. Amtspunze 1872-1922, RW 67, 7,7 g, Steine tlw. mit Oberflächenmerkmalen

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

09.11.2017 - 15:05

Vyvolávací cena:

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 09.11.2017 - 15:05
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: 27.09. - 08.11.2017