Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 32

Brosche

Brosche - Klenoty

Gold 580, gemaltes Herrenportrait, Rückplatte, Silber vergoldet, österr. Amtspunze 1872-1922, 13,5 gøx

Expert: Günther Fröhlich Günther Fröhlich
+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

13.03.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 340,-

Brosche

+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

Aukce: Klenoty
Datum: 13.03.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 28.02. - 12.03.2014