Čís. položky 7000

Fritz WOTRUBA*

Fritz WOTRUBA* - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Wien 1907 - 1975) "Entwürfe zu Bildhauerarbeiten" unten rechts signiert, bezeichnet: H. C. = Hors de Commerce, Trochenstempel Erker- St. Gallen, Lithografie, Blattformat, ca. 59 x 81 cm, verglast, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

06.03.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

Fritz WOTRUBA*

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 06.03.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 28.02. - 06.03.2014