Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Georg EISLER *

Georg EISLER * - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Wien 1928 - 1998) "Landschaft mit Spiegelung" unten rechts signiert: Eisler, Farblithografie auf Tonpapier, ca. 49 x 67 cm, verglast, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

06.03.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Georg EISLER *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 06.03.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 28.02. - 06.03.2014