Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Ernst FUCHS *

Ernst FUCHS * - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Wien 1930 geb.) "Agnus Mysticus" unten mittig Signaturstempel, Lithografie Frottage, Blindund Metallfolienprägung, Nr. 100/5400, Blattformat ca. 70 x 55,5 cm, verglast, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

06.03.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Ernst FUCHS *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 06.03.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 28.02. - 06.03.2014