Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

52 Schwarz-Weiß-Fotografien bzw. Foto-Lithografien,

52 Schwarz-Weiß-Fotografien bzw. Foto-Lithografien, - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

je ca. 72 x 48 cm, beschädigt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

06.03.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-

je ca. 72 x 48 cm, beschädigt

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 06.03.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 28.02. - 06.03.2014