Čís. položky 7000

Helmut NEWTON *

Helmut NEWTON * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(1920 - 2004) 20 Fotolithografien - Special Collection, je ca. 40 x 27,5 cm, ungerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

06.03.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

Helmut NEWTON *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 06.03.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 28.02. - 06.03.2014