Franz Xaver Weidinger *
(Ried 1890-1972 Bad Ischl) "Seelandschaft", rechts oben signiert F. X. Weidinger, Aquarell auf Karton, Blattgröße ca. 20 x 30 cm
Expert: Christian Wiesinger
05.03.2014 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 140,-
Franz Xaver Weidinger *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 05.03.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 24.02. - 05.03.2014 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 2.500,- -
Odhadní cena:
EUR 700,- do EUR 1.000,- -
Vyvolávací cena: