Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Maler 1. Hälfte 20. Jh.

Maler 1. Hälfte 20. Jh. - Um?ní, starožitnosti, šperky

"Galante Szene", Öl auf Leinwand, ca. 53 x 70 cm, beschädigt, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

05.03.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Maler 1. Hälfte 20. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 05.03.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 24.02. - 05.03.2014