Čís. položky 9999

Lovis Corinth

(Tapiau/Ostpreußen 1858-1925 Zandvoort) "Bau der Arche", rechts unten signiert Lovis Corinth, Lithografie von 1923, Passepartout-Ausschnitt ca. 69 x 52 cm

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

05.03.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

Lovis Corinth

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 05.03.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 24.02. - 05.03.2014