Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 196-014021/0003

Edward Pierzynski*

Polen 1921 geb. "Schlittenfahrt", Öl auf Leinwand, ca. 50 x 60 cm, signiert, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

09.11.2017 - 16:48

Vyvolávací cena:

Edward Pierzynski*

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 09.11.2017 - 16:48
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: 27.09. - 08.11.2017