Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7903

Hermine Faulhaber *

(Wien 1884-1952) Blick in einen Innenhof, signiert H. Faulhaber, Aquarell auf Papier, 38,5 x 28,5 cm, Passep., gerahmt, (Sch)

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

25.02.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 350,-

Hermine Faulhaber *

+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder Varia
Datum: 25.02.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 20.02. - 25.02.2014