Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7901

Adolf Gustav Schweitzer

(Dessau 1847-1914 Düsseldorf) Fjordlandschaft, signiert, datiert Ad. Schweitzer Ddf. 1888, Öl auf Leinwand, 66 x 101 cm, gerahmt,(Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

25.02.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.600,-

Adolf Gustav Schweitzer

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder Varia
Datum: 25.02.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 20.02. - 25.02.2014