Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 196-013861/0152

Maler um 1900

"Tänzerin mit Rosengirlande", Aquarell, ca. 37,5 x 23 cm, verglast, gerahmt, Blatt fleckig, beschädigt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

09.11.2017 - 17:21

Vyvolávací cena:
EUR 70,-

Maler um 1900

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 09.11.2017 - 17:21
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: 27.09. - 08.11.2017