Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 228

Fritz Geyer

Fritz Geyer - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

1. Viertel 20. Jhdt. "Wildkatze", Öl auf Karton, ca. 43 x 29 cm, signiert, datiert 1916

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

06.03.2014 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 70,-

Fritz Geyer

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 06.03.2014 - 15:00
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: 20.02. - 05.03.2014