Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-063389/0001

Hans Haag

(Wien 1841-1919) Piaffierendes Dressurpferd, signiert J. Haag, Aquarell auf Papier, 24 x 30 cm, gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

07.11.2017 - 14:02

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Hans Haag

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 07.11.2017 - 14:02
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online