Brillant Saphir Damenring
Gold/Weißgold 585, ein Altschliffbrillant, ca. 0,25 ct, Saphire im Phantasie-Schliff, RW 54, 5,7 gøg5
06.11.2017 - 16:01
- Vyvolávací cena:
Brillant Saphir Damenring
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 06.11.2017 - 16:01 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 31.10. - 06.11.2017 |