Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 108

Brillant Damenring

Brillant Damenring - Schmuck

Gold/Rotgold 585, Altschliffbrillanten, zus. ca. 0,20 ct, RW 56, 2,6 gøg2

Expert: Christian Wainke Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

24.02.2014 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 130,-
Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Brillant Damenring

+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Schmuck
Datum: 24.02.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 17.02. - 22.02.2014