Wallishalskette
Gold 585, Länge ca. 70 cm, 9,6 gøg10
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
24.02.2014 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Wallishalskette
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 24.02.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 17.02. - 22.02.2014 |
Položky z jiných aukcí
- Kommode, 19. Jhdt.,
- Sasaniden, Xusro II.
- Brillant Anhänger