Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 5

Farbstein Brillant Brosche

Farbstein Brillant Brosche - Schmuck

Gold 585, Altschliffbrillanten und -Diamanten zus. ca. 2 ct, Rubine, Saphire, Smaragd, 21,5 gøg21

Expert: Doris Pramböck

24.02.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Farbstein Brillant Brosche

Expert: Doris Pramböck

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Schmuck
Datum: 24.02.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 17.02. - 22.02.2014