Čís. položky 191-022901/0002

Oskar Kokoschka *

Oskar Kokoschka * - Umění, starožitnosti, šperky

(Pöchlarn 1886-1980 Villeneuve Ausbildung an der Wiener Kunstgewerbeschule) Bühnenentwurf für Comenius, in der Platte signiert, datiert O Kokoschka 1957, Seriegraphie, Blattgröße 49 x 65 cm unter Plexiglas, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

06.11.2017 - 14:48

Vyvolávací cena:

Oskar Kokoschka *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 06.11.2017 - 14:48
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 23.10. - 31.10.2017