Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7016

Konfekt- Deckeldose

Konfekt- Deckeldose - Um?ní a starožitnosti

rotes Glas mit aufgesetztem farblosemn Sockel, verblasster Goldrand, Höhe 12,5 cm. Böhmen Ende 19. Jh. bestoßen

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

05.02.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 70,-

Konfekt- Deckeldose

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Um?ní a starožitnosti
Datum: 05.02.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 25.01. - 05.02.2014