Kurt Panzenberger *
(Wien 1942 geb.) Stadtkirche, Aquarell auf Papier, signiert K. Panzenberger 85 53 x 71 cm. fleckig, gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
05.02.2014 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 170,-
Kurt Panzenberger *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Um?ní a starožitnosti |
Datum: | 05.02.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 25.01. - 05.02.2014 |
Položky z jiných aukcí
- Maximilian Haushofer