Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Walzenkrug Gmunden Anfang 19. Jh.

Walzenkrug Gmunden Anfang 19. Jh. - Um?ní, starožitnosti, šperky

Fayence, Scharffeuerfarbenbemalung mit umlaufender Landschaft und Bauern, glasiert, Zinndeckel, Daumenrast, Höhe ca. 19 cm, stark bestoßen, Glasur etwas abgerieben

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

05.02.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 550,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 05.02.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 27.01. - 05.02.2014