Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Michael Fuchs *

Michael Fuchs * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Paris 1952 geb.) 2 Bilder, u. a. "Dame mit Umhang", links unten signiert Michael Fuchs, E. A., nummeriert 172/250, Radierungen in Farbe, tlw. vom Künstler handkoloriert, PassepartoutAusschnitte ca. 32 x 31 cm und 17 x 18 cm, verglast, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

05.02.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

Michael Fuchs *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 05.02.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 27.01. - 05.02.2014